МенюПідбір чохла
Нові надходження
  • Tecno
  • Samsung
  • Xiaomi

Магазин мобільних аксесуарів

Майстерня аксесуарів CheHLoff вже багато років займається розробками в сфері мобільних аксесуарів. У нашій компанії працюють виключно фахівці своєї справи на самому новітньому обладнанні, тому аксесуари які ми випускаємо дуже якісні і важливо мають гарний зовнішній вигляд. Ми завжди тестуємо наші товари на зносостійкість і тільки після цього товар потрапляє в магазин.
CheHLoff - це компанія яка відповідально і з повагою ставитися до своїх клієнтів. Наше кредо "Клієнт завжди правий" так як велику роль відіграють наші покупці, які дають нам слушні поради, а й іноді корисну критику що і мотивує нас бути кращими.

З кожним роком виробники смартфонів випускають поліпшені версії, чому й залучає нових покупців. Замовити чохол на телефон, а якщо він ще й новий, дуже складно. Але цю проблему вирішила компанія chehloff.com.ua

Зробити чохол на замовлення в нашому інтернет магазині дуже просто:

  1. Зайдіть в розділі "Індивідуальне замовлення чохла" і виберіть вподобану модель чохла
  2. Потім визначтеся з кольором натиснувши на меню, що випадає з квітами і натисніть "Купити"
  3. При оформленні замовлення вкажіть модель вашого смартфона в коментарі і натисніть "Оформити замовлення"

Іноді буває так що не вистачає фінансів на захисні аксесуари. Зробити чохол для телефону своїми руками звичайно теж один з варіантів захисту, але як вона буде прикрашати ваш телефон залежить тільки від ваших здібностей і можливостей. Зшити чохол кишеню для телефону вам обійдеться в пару гривень, напевно це найпростіший спосіб захистити телефон від пошкоджень і подряпин. Але чи врятує він від падіння на тверду поверхню? Звичайно ж ні. Від падінь врятує тільки чохол фліп або книжка, в якій є всередині чохла твердий пластик. Тепер відповідь на питання як зробити чохли для телефону відпаде само собою undecided.